Robotisering.
Hieronder vind je een overzicht van de beladingsrobots die wij gebruiken om onze machines onbemand te laten werken.
Cobot 1
De Cobot is een beladingsrobot van fabricaat Grebex. Hiermee kunnen producten tot 12 kg worden beladen.
Cobot 2
De Cobot is een beladingsrobot van fabricaat Grebex. Hiermee kunnen producten tot 12 kg worden beladen.
Cobot 3
De Cobot is een beladingsrobot van fabricaat Doosan, geleverd door Grebex. Hiermee kunnen producten tot 25 kg worden beladen.
Robot 4
De robot is een beladingsrobot van Yaskawa, geplaatst door Promas. Hiermee kunnen producten tot 180 kg worden beladen. Deze robot staat aan de Hedelius T6.
Robot 5
De robot is een beladingsrobot van Cellro. Met de Xcelerate beladen we de Mazak Quicturn MY 250. Hiermee kunnen producten tot 25 kg worden beladen.
Cobot 6
Dit is een Cobot van het merk Universal waarmee we de Hedelius Acura 50 beladen. Maximaal werkstukgewicht is 25kg.
